Як скласти меню правильного харчування

Як ви вже зрозуміли, меню – річ абсолютно індивідуальна і ніяк не залежить від переваг. Ваш план правильного харчування - це унікальний, по-справжньому особливий набір продуктів. Він рекомендований лише вам чи людині з ідентичним генотипом.

Тож яку підібрати дієту? Нижче ми зібрали невеликий чек аркуш, який допоможе скласти ефективну програму правильного харчування.

Спочатку визначте ціль. Ваш раціон буде різним залежно від того, чи ви хочете схуднути, підтримувати актуальну вагу або накачати м'язи.

Порадьтеся з фахівцем. Не полінуйтеся відвідати дієтолога та запитати поради у тренера або фітнес-інструктора, який вас курирує.
 Вони можуть знати те, чого ви не знаєте або застерегти від програм харчування, що завдають непоправної шкоди організму.

Розпишіть план. Основа будь-якого успіху – це планування. У разі підбору дієти план допоможе перетворити ваші зусилля на певну систему. Розставте по днях тижня ваші сніданки, обіди та вечері, подумайте на обов'язкове здорове перекушування.

Сходіть за продуктами. Підготуватись краще заздалегідь і закупити все необхідне на місяць вперед. Імовірність зриву буде набагато меншою, адже ви витратите майже весь свій бюджет на їжу. А їсти доведеться те, що лежить у холодильнику.

Пам'ятайте про свій генотип. Насправді ваш організм — ваш найкращий помічник у питаннях харчування. Потрібно тільки знати про нього якнайбільше. Генетика підкаже вам, як досягти поставленої мети.